Obraz z informacją o koncercie.
14 lutego 2021, niedziela | 18:00
WALENTYNKOWY KONCERT MUZYKI FILMOWEJ
Koncert online dostępny od 14 lutego do 14 marca

Bilet 40 zł

Koncert dostępny do 14.03

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej

Anastazja Simińskawokal

Maciej Pawlakwokal

Przemysław Neumanndyrygent


Magdalena Miśka-Jackowskaprowadzenie koncertu


W programie muzyka z filmów m.in.:

Titanic, Gladiator, La La Land, West Side Story, Kraina Lodu, Dirty Dancing.Bilety na wirtualny koncert w cenie 40 zł można nabyć w kasie biletowej Filharmonii Opolskiej lub przez internet www.bilety.filharmonia.opole.pl


Instrukcja wejścia na koncert online:  1. Transmisja koncertu odbędzie się na stronie: filharmonia.opole.pl 

  2. Po zakupie biletu na adres mailowy podany podczas sprzedaży otrzymacie Państwo dokładny adres strony, gdzie dostępny będzie koncert i dane do logowania.

  3. Na stronie podanej w mailu należy zalogować się wpisując swój adres mailowy podany przy zakupie biletu oraz otrzymane na maila hasło.


Koncert online dostępny od 14.02.2021. godz. 18:00 do 14.03.2021.


Wykupienie biletu zezwala na dostęp przez cały ten okres.


Brak opisu obrazka


 


Brak opisu obrazka

fot. Iga Maćkowiak


Anastazja Simińskawokal


Aktorka musicalowa, wokalistka, trener wokalny. Od trzech lat asystentka w klasie śpiewu w Akademii Muzycznej w Gdańsku, na specjalności musical.


Najważniejsze role: tytułowa Aida – w Teatrze Muzycznym ROMA; Wednesday Addams w Rodzinie Addamsów – Teatr Syrena w Warszawie; Polly Baker – Crazy For You – Opera na Zamku w Szczecinie; Lilu – Przypadki Robinsona Crusoe – Nova Scena Teatru Muzycznego ROMA; Nel – Piloci – Teatr Muzyczny ROMA. Współpracowała m.in. z Teatrem Komedia w Warszawie – musical Zorro, Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Miejskim w Lesznie, Teatrem na plaży w Sopocie, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Mazowieckim Teatrem Muzycznym – dyplomowa rola Carmen Diaz w musicalu FAME. Od sezonu 2020/2021 rozpoczęła współpracę: ze Sceną Relax w Warszawie przy spektaklu “Abonament na szczęście”, a także przy projekcie muzycznym ,,Posyłka”.


Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in.: Międzynarodowego Festiwalu im. Anny German w Moskwie, Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Słonecznym Brzegu, Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Konkursu Ballady i Piosenki Filmowej w Toruniu, Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.


Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Finalistka przeglądu Gazety Wyborczej w kategorii „Młody Twórca Kultury”. Za rolę Aidy została nominowana do XIV. Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, w kategorii najlepsza wokalistka musicalowa.


 


Brak opisu obrazka

fot. Kinga Karpati


Maciej Pawlakwokal


Absolwent Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, student Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Debiutował w 2008 roku tytułową rolą w musicalu Pinokio w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Na scenie GTM występował przez kolejną dekadę jako Rolf Gruber w Dźwiękach Muzyki, Lucas Beineke w Rodzinie Addamsów, Lizander w spektaklu tanecznym I Have a Dream oraz m. in. w spektaklach Hair, High School Musical, Tarzan, Footloose.


W Teatrze Rozrywki grał główną rolę Maxa Pollacka w musicalu Our House.


W Krakowskim Teatrze Variété kreował rolę Emmetta Forresta – partnera tytułowej bohaterki w musicalu Legalna Blondynka.


Obecnie związany z:


– Teatrem Muzycznym w Poznaniu: Pippin w musicalu Pippin


– Mazowieckim Teatrem Muzycznym: Nathan w “Thrill me” (także jako współautor koncepcji inscenizacyjnej)


– Teatrem Muzycznym w Łodzi: Chris w Miss Saigon, koncert Magiczny Muzyczny, Prosimy nie wyrywać Foteli, Tadek na tropach Minotaura


– Teatrem Rampa w Warszawie: Judasz i Piotr w Jesus Christ Superstar, Kacper w Rapsodii z Demonem, Carlos w Kobietach na skraju załamania nerwowego, solista w koncercie Broadway Exclusive


– Teatrem Syrena w Warszawie: Lucas w Rodzinie Addamsów, Michael w Czarownicach z Eastwick


Koncertuje w Polsce i za granicą. Dwukrotnie był solistą w popularnym koncercie “Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki” (2018, 2020).


Znajduje się w międzynarodowym gronie solistów niemieckiej produkcji koncertowej Broadway Experience (Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Polska). Występował m. in. z Raminem Karimloo, Nele-Lis Vaiksoo, Sanne Mieloo.


W 2021 r. wystąpił w głównej roli Jaśka w “Posyłce” – słuchowisku i albumie koncepcyjnym autorstwa Tadeusza Kabicza i Szymona Sutora na podstawie pieśni Władysława Żeleńskiego.


W 2020 r. otrzymał Teatralną Nagrodę Muzyczną im. Jana Kiepury dla najlepszego wokalisty musicalowego za rolę Pippina w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.