27 września, dzień przed koncertem inaugurującym 67. Sezon Artystyczny w Filharmonii Opolskiej odbyła się coroczna konferencja prasowa. Brak opisu obrazka

Opolskie media spotkały się: (od lewej siedzą) Michał Grocholski, kierownik Działu Organizacji i Promocji; Agnieszka Kamińska, dyrektor Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki UMWO; Przemysław Neumann, dyrektor FO; Agata Suchocka – animatorka kultury, Beata Siwicka, główny specjalista ds. impresariatu oraz Barbara Pieczyńska, główny specjalista w Dziale Organizacji i Promocji oraz organizatorka Warszatów Gospel.

Zapraszamy do przeczytania relacji z konferencji prasowej na stronie Nowej Trybuny Opolskiej, która w tym roku jest jednym z naszych partnerów medialnych.