Agata Suchocka-Wachowska

Karnawałowy klimat i amerykańska kultura muzyczna zdominowały pierwszy w nowym roku kalendarzowym, niedzielny koncert rodzinny w Filharmonii Opolskiej. Tym razem orkiestra symfoniczna pod batutą Przemysława Neumanna zaprezentowała przekrój gatunkowy od dzieł George’a Gershwina czy Leroy’a Andersona, przez muzykę filmową, aż po tę europejską inspirowaną kulturą amerykańską. Podobnie jak na poprzednich koncertach nie zabrakło muzycznego gościa i nietypowych instrumentów. Tym razem na zaproszenie Agaty Suchockiej-Wachowskiej, współtworzącej cykl koncertów rodzinnych, wystąpił Michał Gołąb.

Zapraszamy do przeczytania i posłuchania relacji z koncertu na stronie naszego patrona medialnego – Radia Opole.

Zdjęcia z koncertu rodzinnego dostępne są na naszym profilu na Facebooku.