Szanowni Państwo,

w związku z tym, że cała Polska została objęta żółtą strefą, dla instytucji kultury – w tym Filharmonii Opolskiej – oznacza to obowiązek ograniczenia liczebności publiczności podczas organizowanych przez nas wydarzeń do 25% pojemności sali.

Z radością informujemy, że wszystkie koncerty symfoniczne i kameralne zaplanowane na październik, listopad i grudzień (o ile wytyczne nie ulegną zmianie) odbędą się.

Zastosowanie się do nowych wytycznych wymaga od nas jednak reorganizacji planu zajmowania przez Państwa miejsc siedzących. Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność, zmianie ulegną jedynie numery poszczególnych miejsc. Nowe miejsca zostaną przydzielone w dniu koncertu (w wybranej przez Państwa przy zakupie biletu strefie) i wskazane przez pracowników Filharmonii Opolskiej – w związku z tym, uprzejmie prosimy o przybywanie na koncerty z odpowiednim, około półgodzinnym wyprzedzeniem.

Bilety zakupione przez Państwa począwszy od dnia dzisiejszego (tj. 15.10) uwzględniają już nową organizację sali i nie wymagają dodatkowych działań bezpośrednio przed koncertem.

Przypominamy o nadal obowiązującym wymogu zakrywania ust i nosa oraz wypełnienia deklaracji o stanie zdrowia przed wejściem na salę koncertową Filharmonii.