Szanowni Państwo, drodzy Melomani!

zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów z 26 listopada, w kraju zostają wprowadzone nowe obostrzenia. Jednym z nich jest czasowe zamknięcie instytucji kultury dla publiczności. Dlatego z przykrością informujemy o konieczności odwołania wydarzeń z naszego repertuaru do 27 grudnia.

Wszystkie bilety na odwołane koncerty podlegają zwrotowi.

W sprawie biletów zakupionych przez internet prosimy o kontakt pod adresem kasa@filharmonia.opole.pl w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę koncertu, którego dotyczy zwrot. Pieniądze za bilet zostaną zwrócone na numer konta z którego były opłacone.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy jest w kasie Filharmonii (również po terminie odwołanych koncertów). Wyjątkowo zwrot biletów możliwy będzie bez dowodu zakupu. Kasa otwarta od wtorku do piątku w godzinach 12:00-19:00 (w godz. 12:00-13:00 wyłącznie dla seniorów).

Przypominamy również o możliwości przelania środków ze zwrotu na specjalne (dostępne w kasie) karty podarunkowe. Takim rozwiązaniem możecie realnie wesprzeć nas, Filharmonię, w tym trudnym dla kultury czasie.

Zwroty biletów przyjmujemy do 31.12.2020 r.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że koncerty:
04.12.2020. (piątek) godz. 19:00 – Koncert kameralny Na dworze Króla Słońce
11.12.2020. (piątek) godz. 19:00 – Koncert symfoniczny Beethoven. Wszystkie Koncerty vol. 1
12.12.2020. (sobota) godz. 19:00 – Koncert symfoniczny Beethoven. Wszystkie Koncerty vol. 2

odbędą się bez udziału publiczności i będą bezpłatne transmitowane on-line na fan page’u Filharmonii Opolskiej w formie transmisji live: facebook.com/filharmoniaopolska
Serdecznie zapraszamy!

Dbajcie o siebie, słuchajcie dobrej muzyki i pozostańcie z nami w kontakcie!

Brak opisu obrazka