PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, Spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGE, została Mecenasem roku 2021 Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że firma PGE GiEK została naszym Mecenasem Roku 2021!

W ramach trwającej już współpracy spółka objęła swym patronatem koncerty zaplanowane w 69. Sezonie Artystycznym, w tym uroczyste zakończenie 18 czerwca, kiedy to zabrzmi wspaniała IX Symfonia Ludwiga van Beethovena.
Współpraca obejmie także wszystkie wydarzenia artystyczne zaplanowane przez nas w przyszłym, jubileuszowym 70. Sezonie Artystycznym.
Dzięki nawiązaniu współpracy dołączyliśmy do grona 13 filharmonii w Polsce, które wspierane są przez Spółkę PGE GiEK, która angażując się w mecenat kultury wysokiej, pozostaje jednym z największych mecenasów kultury w kraju.