Szanowni Państwo,

Zainteresowanie projektem przerosło nasze oczekiwania!

Niezwykle nas cieszy, że możemy gościć u Państwa oraz w siedzibie Filharmonii Opolskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną – wszelkie informacje znajdują się w zakładce “edukacja”.

Do zobaczenia!

ZAPISY DO PROJEKTU ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Z radością dzielimy się informacją, że Filharmonia Opolska otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2022 na realizację projektu pn. „Czy wiesz, że…?”

Do udziału w projekcie zapraszamy grupy zorganizowane z terenu całego województwa opolskiego!
W ramach projektu odpowiemy na wiele pytań m.in.: skąd się bierze dźwięk? czy tylko skrzypce mają duszę? po co nam tłumiki? Poznamy polskie tańce narodowe, a także sprawdzimy co w orkiestrze gra…

Do projektu zgłosiły się już placówki z: Opola, Boguszyc, Biadacza, Suchego Boru, Grodkowa, Kluczborka, Lewina Brzeskiego, Kietrza, Prudnika i Walców.
Kto jeszcze chętny, a ma daleko do Filharmonii Opolskiej?

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne oraz koncerty kameralne.
Bilety: 7 zł

Zgłoś swoją placówkę do udziału w projekcie:
Katarzyna Wybraniec
e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl