Po niesamowitym, pełnym emocji pierwszym sezonie wracamy z nową energią!
Zaproś całą rodzinę i twórz z nami muzyczną społeczność, w której najważniejsza jest radość ze wspólnego bycia razem.

Chór Rodzinny to wyjątkowe miejsce otwarte dla każdego – dzieci (od 4. roku życia), rodziców, dziadków oraz rodzeństwa.

Zobacz, jak bawiliśmy się w zeszłym sezonie!

Za nami niezapomniany koncert Pan Kleks, który przeniósł nas do magicznego świata muzyki i pokazał, jak wielka siła tkwi we wspólnym śpiewie. Sprawdź kadry z tego wyjątkowego wydarzenia:

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

CHÓR to, więcej niż śpiew – to przede wszystkim RELACJE!

Nasz chór to nie tylko próby. To przede wszystkim okazja do budowania głębokich więzi, integracji i spędzania wartościowego czasu z najbliższymi oraz innymi muzykującymi rodzinami. Wspólnie tworzymy ciepłą, otwartą atmosferę, w której każdy – niezależnie od wieku – czuje się bezpiecznie i swobodnie.

W sobotnie poranki uczymy się znanych i lubianych piosenek z bajkowego świata, które łączą pokolenia, wywołują uśmiech i dają mnóstwo dobrej energii na cały tydzień!

Ważne: Nie musisz mieć żadnego doświadczenia muzycznego ani idealnego głosu.
U nas liczą się chęci, otwartość i radość ze wspólnej zabawy!

A jaki będzie ten sezon?

Repertuar na nadchodzącą edycję na razie pozostaje naszą słodką tajemnicą!
Możemy jednak zdradzić jedno: szykujemy utwory, które doskonale znają, kochają i zanucą z pamięci zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi. To będą piosenki, które prawdziwie łączą pokolenia i wywołują uśmiech na każdej twarzy!

Szczegóły i organizacja:

  • Kiedy: Soboty, godz. 10:00 (dokładne daty prób ukażą się we wrześniu)
  • Dla kogo: Dzieci od 4. roku życia, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo – całe rodziny!

ZAPISY

 

Brak opisu obrazka

Paula Woszek – prowadząca Chór Rodzinny Filharmonii Opolskiej

Muzyka to dla mnie przede wszystkim przestrzeń do spotkania, budowania relacji i dzielenia się radością. Jako dyrygentka wierzę, że śpiew jest formą ekspresji dostępną każdemu – niezależnie od wieku czy muzycznego doświadczenia.

W pracy z Chórem Rodzinnym łączę profesjonalny warsztat dyrygencki z otwartością, dbając o ciepłą i bezpieczną atmosferę podczas prób. Tworzę przestrzeń, w której praca nad głosem i repertuarem idzie w parze z dobrą energią, integracją i swobodą.

Zapraszam na nasze próby – stwórzmy razem coś wyjątkowego!