Brak opisu obrazka
17 stycznia 2021, niedziela | 18:00
GALA NOWOROCZNA online
Z BATUTĄ I HUMOREM (Koncert dostępny do 13.02.)

Bilet 40 zł

Koncert dostępny do 13.02.

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej

Anita Maszczyk – sopran

Wioletta Białk – sopran

Maciej Niesiołowski – dyrygent


Brak opisu obrazka  Brak opisu obrazka


Styczniowe Gale Noworoczne w Filharmonii Opolskiej to koncerty, które od lat gromadzą przy Krakowskiej kilkutysięczną publiczność rozkochaną w melodyjnych ariach operowych oraz rytmach żywiołowych marszów, polek i walców.


Sytuacja epidemiologiczna w Polsce wymogła w tym roku przeniesienie tego (jednego z najbardziej wyczekiwanych przez melomanów!) wydarzenia w wymiar wirtualny. W takiej nowej formie przywitamy 2021 rok ze… starymi przyjaciółmi! Bohaterami Gali Noworocznej “Z batutą i humorem” będą bowiem Filharmonicy Opolscy wraz z maestro Maciejem Niesiołowskim oraz niezastąpionym duetem sopranistek: Anitą Maszczyk i Wiolettą Białk.


Przygotowujemy dla Państwa wyjątkowy show – wypełniony zdrową dawką humoru oraz doskonałą muzyką połączoną ze spektakularną energią solistek i błyskotliwym komentarzem dyrygenta. Liczymy na Państwa obecność przed ekranami! 


 


Bilety na wirtualny koncert w cenie 40 zł można nabyć w kasie biletowej Filharmonii Opolskiej lub przez internet www.bilety.filharmonia.opole.pl


Instrukcja wejścia na koncert online:  1. Transmisja koncertu odbędzie się na stronie: filharmonia.opole.pl/koncert-online

  2. Po wejściu na powyższą stronę, należy zalogować się wpisując swój adres mailowy podany przy zakupie biletu oraz otrzymane hasło.


Koncert online jest dostępny od 17.01.2021. godz. 18:00 do 13.02.2021.


Wykupienie biletu zezwala na dostęp przez cały ten okres.


 


Brak opisu obrazka