Brak opisu obrazka
5 czerwca 2020, piątek | 19:00
UCIEKAJ MOJE SERCE

Szanowni Państwo,


w związku z decyzją Władz RP od 12 marca 2020 roku do odwołania zawieszamy działalność koncertową Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Wszystkie bilety na odwołane koncerty podlegają zwrotowi.


W przypadku chęci otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety zakupione przez internet prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kasa@filharmonia.opole.pl, w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę koncertu, którego dotyczy zwrot. Pieniądze za bilet zostaną zwrócone na numer konta z którego były opłacone.


Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy będzie w kasie Filharmonii po zakończeniu okresu kwarantanny (również po terminie odwołanych koncertów) do końca bieżącego sezonu artystycznego. Wyjątkowo zwrot biletów możliwy będzie bez dowodu zakupu.


Melomani posiadający wykupione abonamenty otrzymają propozycję wyboru innych koncertów organizowanych przez Filharmonię Opolską lub zwrotu środków. Z każdym posiadaczem abonamentu będziemy kontaktować się osobiście.


Na pozostałe koncerty zwroty biletów będą przyjmowane zgodnie z Regulaminem koncertowym Filharmonii Opolskiej.


Licząc na Państwa zrozumienie życzymy zdrowia i prosimy o pozostanie z nami w kontakcie za pośrednictwem strony internetowej www.filharmonia.opole.pl i naszego fan page’a na Facebooku.


Dyrekcja Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej

Danuta Plotnik – wokal

Anna Piechurska – wokal

Żaneta Plotnik – wokal

Tomasz Stera – wokal

Paweł Ekert – wokalArkadiusz Tomasz Czyżewski – skrzypce elektryczne

Jacek Hornik – saksofon

Piotr Skrzypiec – fortepian

Tomasz Kiepura – gitara basowa

Wojciech Gorzelak – perkusja

Grzegorz Grunwald – gitara

Tomasz Wojdyła – instrumenty klawiszoweAgnieszka Wawer-Krajewska – prowadzenie koncertu


Piotr Furtas – dyrygent, kompozycje i aranżacje
W programie:

W koncercie melomani usłyszą najpiękniejsze duety polskiej muzyki popularnej m.in.: Będziesz moją panią (Marek Grechuta), Brzydcy, Dwa razy nic (Grażyna Łobaszewska), Czy te oczy mogą kłamać (Jan Pietrzak), Z wielkiej nieśmiałości (Bogusław Mec) oraz miłosne tematy muzyki filmowej m.in.: temat z filmu Król Lew E. Johna, Hey Jude P. McCartneya. Ponadto premiera czteroczęściowej suity na gitarę elektryczną i orkiestrę symfoniczną autorstwa Piotra Furtasa, a także jazzowa wiązanka światowych standardów w wykonaniu zespołu Take Style.

Piotr Furtas