Brak opisu obrazka
26 maja 2018, sobota | 09:00
WARSZTATY GOSPEL & gospel kids

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Gospel, które regularnie od 2010 roku organizowane są w Filharmonii Opolskiej z udziałem doświadczonych instruktorów: Petera Francisa, Davida Daniela, Marci Walder – Thomas, Adama Kosewskiego, Gabrieli Gąsior oraz Piotra Nazaruka i Kamili Pałasz z TGD (Trzecia Godzina Dnia). Od 2016 roku równolegle z dużymi Warsztatami Gospel prowadzone są warsztaty Gospel Kids dedykowane specjalnie dla dzieci.

Nie prowadzimy przesłuchań uczestników – najważniejsza jest pasja i radość śpiewania – o zapisaniu do chóru decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty Gospel i Gospel Kids kończą się wspólnym Koncertem Finałowym na dużej scenie Sali koncertowej Filharmonii Opolskiej z udziałem publiczności.

Za każdym razem występ 200 osobowego chóru gospel pod kierownictwem charyzmatycznych dyrygentów robi ogromne wrażenie i sprawia że te koncerty na długo zapadają w pamięć.

Warsztaty Gospel cieszą się ogromną popularnością i co roku przyciągają wielu miłośników muzyki gospel i zespołowego śpiewania.

Wszystkich którzy lubią śpiewać gorąco zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Gospel, a tych co wolą posłuchać na Koncert Finałowy!


Więcej informacji będzie można znaleźć w zakładce:

filharmonia.opole.pl/warsztatygospel2019