Brak opisu obrazka
25 maja 2019, sobota | 09:00
WARSZTATY GOSPEL & Gospel Kids
25 maja 2019 sobota, | godz. 9:00

26 maja 2019 niedziela, | godz. 9:00

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Gospel & Gospel Kids, które regularnie od 2010 roku organizowane są w Filharmonii Opolskiej z udziałem doświadczonych instruktorów: Petera Francisa, Davida Daniela, Marci Walder – Thomas, Adama Kosewskiego, Gabrieli Gąsior oraz Piotra Nazaruka i Kamili Pałasz z TGD (Trzecia Godzina Dnia). Od 2016 roku równolegle z dużymi Warsztatami Gospel prowadzone są warsztaty Gospel Kids dedykowane dzieciom.

Nie prowadzimy przesłuchań uczestników – najważniejsza jest pasja i radość śpiewania – o zapisaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty Gospel i Gospel Kids kończą się wspólnym Koncertem Finałowym na dużej scenie Sali koncertowej Filharmonii Opolskiej z udziałem publiczności. Za każdym razem występ 200 osobowego chóru gospel pod kierownictwem charyzmatycznych dyrygentów robi ogromne wrażenie i sprawia, że te koncerty na długo zapadają w pamięć. Warsztaty Gospel cieszą się ogromną popularnością i co roku przyciągają wielu miłośników muzyki gospel i zespołowego śpiewania.


Tegoroczne Warsztaty Gospel w weekend 25 – 26 maja 2019 r. poprowadzi znakomity duet z Londynu – Olrick & Siobhan Coker, a warsztaty Gospel Kids – Monika Wydrzyńska (solistka TGD). Wszystkich, którzy lubią śpiewać, gorąco zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Gospel, a tych co wolą posłuchać na Koncert Finałowy.


Zapisy oraz szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce:

filharmonia.opole.pl/warsztatygospel2019


Patronat:


Brak opisu obrazka