29 listopada 2020, niedziela | 18:00
Muzyka świata
Miejsce: Scena klubowa
Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów z 26 listopada, w kraju zostają wprowadzone nowe obostrzenia. Jednym z nich jest czasowe zamknięcie instytucji kultury dla publiczności. Dlatego z przykrością informujemy o konieczności odwołania wydarzeń z naszego repertuaru do 27 grudnia.

Informujemy, iż koncert Wieczór kolumbijski zaplanowany na 29.11.2020 r. zostaje odwołany.

W przypadku chęci otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety zakupione przez internet prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kasa@filharmonia.opole.pl, w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę zajęć. Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy jest w kasie Filharmonii.

Licząc na Państwa zrozumienie życzymy zdrowia i prosimy o pozostanie z nami w kontakcie za pośrednictwem strony internetowej www.filharmonia.opole.pl i naszego fan page’a na Facebooku.

Zwroty biletów przyjmujemy do 31.12.2020 r.

Magdalena Lechowska – wokal
Dominik Borek – trąbka
Karol Mach – gitara
Patryk Zakrzewski – perkusja

Drodzy Melomani, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną prosimy o przestrzegania poniższych zasad bezpieczeństwa podczas wizyty w Filharmonii:

• noszenie maseczki ochronnej/przyłbicy zakrywającej usta i nos, zapewnionej we własnym zakresie, na terenie Filharmonii oraz podczas koncertu. W razie potrzeby maseczkę można nabyć w kasie biletowej Filharmonii

• dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym znajdującym się przy wejściu do Filharmonii oraz we foyer

• złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia przy wejściu na koncert, zgodnie ze wzorem: Oświadczenie o stanie zdrowia

• zachowania dystansu 1,5 metra od innych uczestników koncertu

Regulamin bezpieczeństwa w trakcie epidemii SARS CoV 2

Brak opisu obrazkaMagdalena Lechowska to polska wokalistka o latynoskiej duszy. Urodziła się w Krakowie ale dorastała w egzotycznej Kolumbii chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie i kulturę iberoamerykańską. Potężny i charyzmatyczny głos Magdaleny połączony z jej wyczuciem muzycznym przeniesie słuchaczy na gorące plaże wybrzeża karaibskiego! Jej interpretacja tradycyjnej cumbii El pescador na Youtube spotkała się z wielkim uznaniem latynoskich słuchaczy oraz spadkobierców kompozytora!