Brak opisu obrazka
30 stycznia 2022, niedziela | 10:00
UWAGA ZMIANA TERMINU / Współczesna dla dzieci – O CZYMŚ I O NICZYM

Bilety: 20 zł
Bilety wstępu dotyczą wszystkich uczestników, zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Udział opiekuna w zajęciach jest obowiązkowy.


Drodzy Melomani,


Ze smutkiem informujemy, że najbliższy koncert nie odbędzie się w planowanym terminie (30.01.2022). Nowy termin wydarzenia to niedziela, 13 lutego 2022, godz. 10:00.


Posiadane przez Państwa bilety zachowują ważność. Jeśli jednak nowy termin Państwu nie odpowiada, można dokonać ich zwrotu:

– z biletami zakupionymi stacjonarnie należy zgłosić się do kasy FO między środą a piątkiem w godzinach 12-19;

– w sprawie tych zakupionych przez internet prosimy o kontakt mailowy pod adresem kasa@filharmonia.opole.pl


Publiczności i sympatykom Filharmonii Opolskiej życzymy zdrowia i sił na najbliższy czas. Do zobaczenia 13 lutego!„O czymś i o niczym” czyli właściwie o czym?

Co to jest „nic”? Co to jest „coś”? Jak to sobie wyobrazić?

Przyjęliśmy wprawdzie, że stan nicości to… nic ciekawego, ale zagrać z nim? – to może być coś! A co, jeśli istnieje coś, co przyćmi blaskiem każde „nic”?

Spektakl zaprasza widza/słuchacza do wyruszenia w myślową podróż po odpowiedź na pytanie o rzecz w życiu najważniejszą. A przynajmniej bardzo, bardzo ważną…

W warstwie muzycznej odnajdziemy wachlarz codziennych i niecodziennych brzmień instrumentów perkusyjnych i głosu. Obraz na horyzoncie powstaje na żywo i wchodzi w interakcję z aktorami na scenie.


Spektakl dla dzieci i młodzieży


Wykonawcy:

Grażyna M. Grobelna – tekst, reżyseria, wizualizacje, głos, muzyka

Marta Grzywacz – głos

Leszek Lorent – instrumenty perkusyjne

Łukasz Przybyło – postać


Brak opisu obrazka


Powstanie spektaklu zostało dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.


Drodzy Melomani, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną prosimy o przestrzegania poniższych zasad bezpieczeństwa podczas wizyty w Filharmonii:  • noszenie maseczki ochronnej/przyłbicy zakrywającej usta i nos, zapewnionej we własnym zakresie, na terenie Filharmonii oraz podczas wydarzenia. W razie potrzeby maseczkę można nabyć w kasie biletowej Filharmonii. Zasada nie obowiązuje dzieci podczas uprawiania aktywności fizycznej i nie obejmuje dzieci do 4 lat.

  • dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym znajdującym się przy wejściu do Filharmonii

  • złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia przy wejściu na koncert, zgodnie ze wzorem dostępnym na stronie www.filharmonia.opole.pl/regulaminy.

  • zachowania dystansu 1,5 metra od innych uczestników koncertu


Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas koncertu, zgodnie z zalecaniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dostępnymi w Regulaminie Bezpieczeństwa na stronie internetowej www.filharmonia.opole.pl/regulaminy.