Galeria Filharmonii Opolskiej otwarta jest dla zwiedzających na godzinę przed każdym koncertem do końca koncertu. W celu umówienia wizyty w innym terminie prosimy o kontakt z Katarzyną Wybraniec, tel. +48 608 304 010, e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl

Aktualna wystawa – wernisaż 30 września 2022 (piątek) godz. 17:00

Brak opisu obrazka

12 OFF / Plakat

Archiwum:

wernisaż 6 maja 2022 (piątek) godz. 18:00

Brak opisu obrazka

 

Nasz niedawny, swobodny dialog o twórczości zaowocował konceptem WE’RE PREMIUM, a z rozmów tych i z solidnej dawki zabawy formą powstały… martwe natury i portrety. O czym będzie ten projekt? O oczekiwaniach i przeznaczeniu. Do zobaczenia.

 

KM i MD

Subscribe!

 

KASIA MULAR

Rocznik 81′, mieszka i pracuje w Opolu. Absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego – dyplom w pracowni multimediów, obecnie sama wykłada projektowanie graficzne (Wydział Sztuki UO). Grafiką użytkową zajmuje się zawodowo od wielu lat i jej projekty promujące wydarzenia kulturalne regularnie można spotkać w przestrzeni miejskiej Opola. Zainteresowania i doświadczenia z tej dziedziny śmiało przenosi na grunt artystyczny – autorska grafika i typografia to charakterystyczne motywy jej prac.

 

MATEUSZ DOMERADZKI

Rocznik 90’, ukończył Państwowe Liceum Plastyczne im Jana Cybisa, Instytut Psychologii oraz Wydział Sztuki na Uniwersytecie Opolskim. Aktualnie pracuje jako psycholog w Liceum Plastycznym w Opolu oraz na Wydziale Sztuki (Uniwersytet Opolski), gdzie współprowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa. W swoich projektach artystycznych korzysta z różnych mediów, również tych cyfrowych.

 

 

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka