17 marca 2019, niedziela | 18:00
ESTRADA MŁODYCH - Taka piosenka, taka ballada
W programie koncertu piosenki Wojciecha Młynarskiego.
Bilety na wszystkie koncerty klubowe są sprzedawane wyłącznie w kasie filharmonii od strony ul. Krakowskiej. W dniu koncertu nie prowadzimy sprzedaży na terenie klubu, zapraszamy do kasy filharmonii na godzinę przed koncertem.
Miejsce: Klub muzyczny

Bilety 20 zł  10 zł
W ramach akcji „Weekend za pół ceny”

Brak opisu obrazkaStudio Piosenki Debiut i Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego

z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu

Sekcja towarzysząca:

Piotr Skrzypiec – piano

Jacek Hornik – saksofon

Arek Czyżewski – skrzypce

Jan Wezner – perkusja

Nowy cykl koncertów klubowych pn. Estrada Młodych, prezentujący dorobek działających na terenie Opola i okolic Studiów Piosenki, kształcących młodych adeptów sztuki wokalnej, wrażliwych i pełnych zapału do przygody z piosenką.

Podczas koncertów usłyszymy utwory z różnorodnych gatunków muzycznych: popu, jazzu, musicalu, bluesa, utwory znane i lubiane, mniej znane i te, które będą dla słuchaczy muzyczną niespodzianką. Podczas każdego koncertu młodym artystom towarzyszyć będzie sekcja muzyczna.

Studio Piosenki Debiut i Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego to  pracownie muzyczne mieszczące się w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu. Działalność swoją rozpoczęły w 1992 roku. Skupiają dzieci i młodzież w wieku od 7-26 lat ,mającą muzyczne i  wokalne zainteresowania. Pragną  rozwijać się  w tym właśnie kierunku i MDK to  im umożliwia . Będąc uczestnikami zajęć Studia Piosenki Debiut i  Wokalnego Studia Kształcenia Jazzowego  na przestrzeni wielu lat  brały  udział w krajowych i międzynarodowych  festiwalach, konkursach , warsztatach muzycznych , programach telewizyjnych i radiowych propagujących muzykę. Mają także możliwość prezentacji swoich dokonań poprzez recitale i programy estradowe. Wielu  ukończyło studia muzyczne i czynnie wykonuje zawód wokalisty.

Zajęcia prowadzą:

Małgorzata Sury-Skrzypiec, Piotr Skrzypiec