2 października 2021, sobota | 12:00

Filharmonii Opolskiej
od godz. 11:00
w dniu spotkania.

Zapraszamy wszystkich seniorów na spotkanie w Filharmonii Opolskiej w ramach Weekendu seniora z kulturą.

W programie spotkania odbędzie się zwiedzanie instytucji oraz prezentacja multimedialna dorobku artystycznego Filharmonii Opolskiej u progu 70 sezonu artystycznego.

Opowiemy jak zmieniał się budynek naszej instytucji, jakie instrumenty jako pierwsze stanowiły podwaliny dzisiejszej orkiestry, powspominamy gwiazdy, które gościły na opolskiej scenie, a także opowiemy jaki program czeka na melomanów w nadchodzącym czasie.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w Kasie Filharmonii Opolskiej od godz. 11:00 w dniu spotkania.

Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas koncertu, zgodnie z zalecaniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dostępnymi w Regulaminie Bezpieczeństwa na stronie internetowej: https://wcag.filharmonia.opole.pl/2020/08/18/regulamin-bezpieczenstwa/

Informacje o wszystkich planowanych koncertach odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.filharmonia.opole.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach 70 sezonu artystycznego Filharmonii Opolskiej!